Doopzitting

De eerstkomende bediening van de Heilige Doop zal bij leven en welzijn plaatsvinden op zondag 1 juni aanstaande. Het sacrament wordt bediend in de morgendienst die om 10.00 uur aanvangt in de Triumfatorkerk. Deze dienst staat onder verantwoordelijkheid van wijkgemeente Adullam. Ds. P. den Ouden hoopt voorganger te zijn in deze dienst.
De doopzitting wordt gehouden voor de ouders, die de Heilige Doop voor hun kind(je) begeren. De kerkenraad beslist via de doopzitting over de toelating tot de Heilige Doop. Regel is dat de doopzitting zo’n dertien dagen voor de doopdienst wordt gehouden. Op de doopzitting worden beide ouders verwacht. Er wordt op gerekend dat zij het trouwboekje meenemen. Vaste afspraak is dat men de doopzitting bijwoont van de wijkgemeente waarbij men (geografisch) is ingedeeld.
Wij verzoeken u voorafgaand aan het dooponderricht, contact op te nemen met de predikant of u op dooponderricht komt. Dit voor onnodig wachten.
Doopzitting wordt Deo Volente gehouden op de plaats en de tijd, die u hieronder vindt vermeld:
Wijkgemeente Eilm
Maandagavond 26 mei om 19.30 uur in de Triumfatorkerk, Piet Heinlaan 7-9.